SKUP I KOMIS ZŁOTA

KOMIS I SKUP ZŁOTA W ATRAKCYJNYCH STAWKACH

Stale poszerzamy naszą ofertę wyrobów oraz usług jubilerskich, które świadczymy. Niedawno poszerzyliśmy działalność o skup i komis złota. Skupujemy oraz bierzemy w komis złoto w dowolnej ilości oraz stanie, złote monety i sztabki, a także złote zegarki. Prowadzimy także skup złomu złota.


KOMIS ZŁOTA

Kupujemy i przyjmujemy w komis złoto białe, żółte i różowe. Każdorazowo, przy sprzedaży i komisie złota, ustalana jest wartość wyrobu. Niezależnie od wagi oraz próby pobierczej mogą Państwo liczyć, że podana przez nas cena będzie satysfakcjonująca.

Powierzoną złotą biżuterię czyścimy, polerujemy i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonujemy niezbędnych napraw, aby nadać jej nowy blask. Następnie trafia ona do oferty naszego salonu.

KARATY A PRÓBA ZŁOTA – PORADY JUBILERSKIE

Wartość wyrobów złotych ustalana jest na podstawie karatów, czyli ilości czystego złota w metalu. Im wyższa liczba karatów, tym większy jest udział złota, a co za tym idzie – wyrób ma większą wartość. Każdy wyrób wykonany ze złota posiada emblemat informujący o ilości karatów lub próbę pobierczą, odpowiednio:

24 karaty – próba 999 – 100% zawartości złota

18 karatów – próba 750 – 75% zawartości czystego złota

14 karatów – próba 585 – 58,3% zawartości czystego złota